10 najgorszych scenariuszy, które możesz powtórzyć po wygranej w EuroJackpot | Najlepszy system lotto Eurojackpot online

Wygrana EuroJackpotTrafienie głównej nagrody jest marzeniem każdego gracza EuroJackpot. Każdy zastanawia się jak wygrać. Nawet osoby, które twierdzą że pieniądze szczęścia nie dają pewnie w głębi chcieliby, aby los się tak do nich uśmiechnął. Nie dla każdego taka wygrana była jednak błogosławieństwem, przyjrzymy się historiom, osób które ewidentnie to szczęście przerosło. Potraktuj ten artykuł jako przestrogę, gdyż skoro jesteś na naszej stronie jesteś już krok przed pozostałymi bliżej do wygranej.

W loteriach losowych na całym świecie, bo nie mowa tutaj tylko o loterii europejskiej można wygrać niekiedy naprawdę wielkie pieniądze. Mimo, że szansa na to jest bardzo niska, to jednak trafiają się osoby, które zgarniają te wielkie kwoty. Jeśli jesteś w czepku urodzony, spróbuj szczęścia a może to do Ciebie ono się uśmiechnie. Czy podołasz jednak wyzwaniu zagospodarowania tak wielkiej kwoty? Piszemy ten artykuł aby Cię przed tym przestrzec i żebyś miał na uwadze, że zgarnięcie tak wielkiej kwoty może stać się także problemem. Oto 10 historii, z których na pewno nie powinieneś brać przykładu zostając milionerem!

 

10. Zawsze odbieraj nagrodę własnoręcznie

Mieszkaniec Gwatemali – Jose Antonio Cua-Toc przebywał w Stanach Zjednoczonych nielegalnie. Gdy wygrał tam 750 tys. dolarów w lokalnej loterii nie mógł w to uwierzyć. Było to dla niego szczęście, a zarazem nieszczęśćie, gdyż nie mógł odebrać nagrody osobiście, dlatego wysłał po nią swojego pracownika Ericka Cervantesa. Ten z kolei stwierdził, że to on jest właścicielem kuponu. Od tego czasu widywali się w sądzie.

Ericka Cervantes

9. Nigdy nie wyrzucaj niesprawdzonych kuponów

W Massachusetts żyli państwo Zagamis, którzy kupili pewnego razu zdrapkę w sklepie. Nie sprawdzili oni jednak, czy jest ona zwycięska tylko schowali los do torby na zakupy. Gdy wrócili do domu, pani Zagamis razem z pozostałymi papierami wyrzuciła do kosza i kupon loterii. Na szczęście mąż o nim pamiętał i wygrzebał go z kosza. Gdyby tego nie zrobił ominęła by ich wygrana 455 tys. dolarów!

Zguba na śmietniku

8. Nie zapominaj o kuponach

Ron Yurcus razem z jego małżonką działali charytatywnie. W tym celu nabywali też losy w różnych loteriach, chcąc przeznaczyć ewentualną wygraną na zbożne cele. Wpadli w taką rutynę, że czasem zapominali sprawdzić losów, tym sposobem Ron pozostawił wiele kuponów w różnych zakamarkach domu. Gdy w listopadzie 2012 roku sprzątał stół, żeby zrobić miejsce na nowy komputer trafił na coś niespodziewanego. Odnalazł kilka starych losów – jeden z nich okazał się szczęśliwy. Ron wygrał milion dolarów.

Zgubiony los loterii

7. Nawet będąc bogaty, pamiętam o pozostaniu uczciwym

John Ross wygrał w zdrapkach dwa miliony dolarów. Powiedział on wtedy, że za wygraną kwotę kupi sobie swój pierwszy samochód. Po zaledwie kilku miesiącach Ross został zatrzymany przez policje, w jak się okazało skradzionym wozie.

Kradzież samochodu

6. Planuj wydatki z głową

Callie Rogers wygrała równowartość 3 milionów dolarów mając zaledwie 16 lat. Jak można się domyślić, nie była to jeszcze dojrzała osoba. Dziewczyna od razu przeznaczyła sporą część kwoty na implanty piersi i kilka domów. Do tego doszły jeszcze narkotyki. Całe pieniądze Callie straciła w przeciągu 6 lat, po czym wróciła do domu rodzinnego. Dwa razy popełniła nieudaną próbę samobójczą.

Powiększyła piersi za wygraną z loterii

Sprawdź na czym polega EuroJackpot System 2.0

5. Narkotyki to kiepska inwestycja

Willie Hurt wygrał ponad 3 miliony dolarów w 1989 roku. Życie mieszkańca Michigan zmieniło się po tym o 180 stopni. Ale czy na lepsze? Zaraz po odebraniu czeku od Williego odeszła żona, po czym uzależnił się od cracku, na który stracił mnóstwo pieniędzy. Już w 1991 roku zbankrutował. Miał też wiele rozpraw w sądzie, między innymi podejrzewano go o zabicie kobiety, która nie chciała mu dać narkotyków.

Narkotyki są kosztowne

4. Nie rozdawajcie pieniędzy na prawo i lewo

Evelym Adams miała mnóstwo szczęścia w połowie lat 80 ubiegłego wieku. Kobieta ta trafiła główną nagrodę w dwóch loteriach. Tym sposobem wygrała ona 5,4 miliona dolarów. Pieniądze jednak równie szybko uciekały co przyszły. Część z nich Evelyn straciła w kasynach, rozdawała je też każdemu kto ją o to poprosił. Kobieta ta szybko wróciła do standardu życia z przed wygranych – zamieszkała z powrotem w przyczepie.

Rozrzucanie pieniędzy

3. Lotto prostak

Michael Carrol wygrał aż 15 milionów dolarów w brytyjskiej loterii. Od razu rzuciło się w oczy, że nie zna się on na inwestowaniu pieniędzy. Kupował on bowiem luksusowe posesje i samochody, a za swoją rezydencją urządzał wyścigi zniszczonych samochodów. Miał on też słabośc zarówno do kobiet jak i do narkotyków. Dwa razy trafił on do więzienia. Po wyjściu oznajmił, że żałuje on narkotyków, ale z kobietami spędził bardzo miły czas.

Wyścigi zdezelowanych aut za domem

2. Nie ufaj nikomu

Etta May Urquhart grała w gry losowe aż przez 18 lat. Dopiero w 2011 roku szczęście się do niej uśmiechęło i zgarnęła ona aż 51 milionów dolarów. Nie była ona przygotowana na taka kwotę, poprosiła więc syna by to on podał się za zwycięzce. Mężczyzna wczuł się w role wpadając w szął zakupów. Skończyło się tym, że po zakupie 4 domów i 10 samochodów matka pozwała go do sądu o nadużycie i oszustwo.

Luksusowe samochody i rezydencja

1. Nie popadnij w rozpustę

Jack Whittaker w 2002 roku wygrał aż 315 milionów dolarów w znanej loterii Powerball. Wykładowca z Zachodniej Wirginii nie kontrolował swoich popędów. Był stałym bywalcem klubów ze striptizem. Roztwonił tak większą część swojej wygranej. Skradziono mu też ponad pół miliona dolarów.

Rozpusta w nocnych klubach

 
EuroJackpot System 2.0

Podziel się!