FAQ | Najlepszy system lotto Eurojackpot online

FAQ

Najczęściej zadawane pytania odnośnie loterii EuroJackpot:

 

Gdzie mogę zagrać w EuroJackpot przez internet?

Do wyboru mamy dzisiaj wiele serwisów oferujących grę w EuroJackpot przez internet. Przy jej wyborze warto zwróćić uwagę na wiarygodność danego operatora lotto. Więcej na ten temat napisaliśmy w tym artykule.

 

Ile kosztuje kupon EuroJackpot?

Grając w kolekturze naziemnej jeden zakład kosztuje w Polsce 12,50 zł, natomiast grając przez internet zapłacimy 10 zł.

 

Jak grać w EuroJackpot?

Nie różni się to wiele od popularnego w Polsce „Lotto”. Wystarczy na kuponie skreślić 5 z pośród 50 liczb i 2 z pośród 10 euroliczb. Dokładniej proces obstawiania numerów opisaliśmy tutaj.

 

Ile państw bierze udział w loterii Eurojackpot?

W EuroJackpocie na chwile obecną bierze udział 17 państw. Są to: Chorwacja, Czechy, Dania, Estonia, Finlandia, Hiszpania, Holandia, Islandia, Litwa, Łotwa, Niemicy, Norwegia, Polska, Słowacja, Słowenia, Szwecja, Węgry i Włochy.

 

Kiedy są losowania EuroJackpot?

Losowanie EuroJackpot odbywa się w każdy piątek około godziny 21:00 naszego czasu w mieście Helsinki w Finlandii.

 

Jak długo istnieje EuroJackpot?

Pierwsze losowanie EuroJackpot odbyło się w 2011 roku, ale projekt powstawał już od 2006 roku. Dokładniej historię tej loterii opisaliśmy tutaj.

 

Jak działa system EuroJackpot?

Gra systemowa ma z zasady zwiększać szanse na wygraną w grach losowych. Przekłada się na to wnikliwa analiza loterii losowej, która owocuje powstaniem matematycznego algorytmu. Algorytm ten jest inny w zależności od formy danej loterii (dla każdej będzie inny). Za jego pośrednictwem można w prosty sposób wytypować liczby na najbliższe losowanie, które mają znaczne szanse na wygraną. Kliknij tutaj, a dowiesz się na czym polega fenomen Systemu 2.0

 

Kto wymyślił System 2.0?

Jesteśmy zgranym zespołem składającym się z 2 matematyków, programisty i kryptologa. Przy tworzeniu systemu wspieraliśmy się też książkami o strategiach do gier losowych. Więcej o naszym zespole przeczytasz w zakładce „o nas„.

 

Ile wynosi najwyższa możliwa wygrana w EuroJackpot?

Najwyższa możliwa wygrana w tej grze wynosi 90 milionów euro. Ta kwota padła już kilka razy i jest zarówno rekordem wygranej w EuroJackpot.

 

Jak grać żeby wygrać?

Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, gdyż nie ma sposobu na pewną wygraną. Jest natomiast wiele metod, które te szanse zwiększa, wszystkie znane nam opisaliśmy w naszym poradniku.

 

Jak grać w EuroJackpot przez Internet?

Na ten temat przygotowaliśmy osobny artykuł, znajdziesz go tutaj.

 

Ile mam czasu na odebranie wygranej w EuroJackpot?

W większości krajów grając w naziemnej kolekturze na odbiór swojej nagrody masz 180 dni. Grając przez internet nagroda ta zostanie automatycznie przelana na Twoje konto gracza.