Jak grać w EuroJackpot online? | Najlepszy system lotto Eurojackpot online

EuroJackpot online

EuroJackpot staje się coraz bardziej popularną grą liczbową. Od września 2017 roku możemy grać w kolekturach naziemnych, ale czy w związku z tym warto rezygnować z udogodnień gry online? Przybliżymy wam tematykę i podamy strony, na których możecie bez obaw zagrać w EuroJackpot online.

EuroJackpot online był popularny w naszym kraju przede wszystkim zanim wprowadzono do nas kolektury naziemne. Wtedy nie było wyboru i chcąc obstawić kupon musiałeś to zrobić przez internet, od kilku miesięcy sytuacja jednak uległa zmianie. EuroJackpot online wciąż ma jednak zalety, dzięki którym według mnie jest po prostu lepszą opcją od tradycyjnej kolektury. Pierwszą z nich jest niewątpliwie niższa cena kuponu. Grając online jeden zakład kosztuje nie 12,50 a 10 zł. Może nie wydaje się to dużo, ale pamiętajcie – gramy z głową, analizujemy wszystko – a to aż 20% różnicy. Po drugie opcja ta wydaje się po prostu wygodniejsza dla osób, które nie mają wiele czasu, albo po prostu nie mają do kolektury naziemnej „po drodze”. Sam format gry nie różni się jednak niczym. Obstawiamy tak samo, gramy o te same nagrody zarówno w wersji EuroJackpot online, jak i obstawiając w tzw. „budce Lotto”.

Na czym polega system EuroJackpot online

System EuroJackpotu online różni się trochę od tradycyjnej kolektury. Jeśli wygramy nagrodę główną obstawiając przez internet, nasza wygrana kwota nie będzie wypłacana bezpośrednio z puli nagród organizatora gry. Pieniądze otrzymamy z puli firmy, u której graliśmy w EuroJackpot online. Nie ma jednak żadnego powodu do zmartwień, gdyż zawsze bierze się pod uwagę oficjalne wyniki danych losowań a także odpowiadające im wygrane.

Bezpieczeństwo gry przez Internet

Podatek od wygranej w EuroJackpot - eurojackpot-systemy.plNa pewno wielu z Was obawia się o bezpieczeńśtwo gry w EuroJackpot przez internet, jest to z resztą jak najbardziej zrozumiałe. Gwarantujemy Wam, że gra online jest dokładnym odzwierciedleniem tradycyjnego lotto EuroJackpot i grając na sprawdzonym serwisie niczym nie ryzykujemy. Tutaj pojawia się pytanie, skąd wiedzieć czy dany serwis jest wypłacalny i nie trafiliśmy na oszustów? Szukając sprawdzonego portalu przede wszystkim zwróćmy uwagę na opinie innych graczy. W internecie nie trudno znaleźć opinie na temat danego serwisu. Kolejnym aspektem na któy powinniśmy zwrócić uwagę chcąc wniknąć w tematykę danego serwisu jest to, czy możemy łatwo uzyskać kontakt z jej pracownikami. Istotny jest także staż na rynku, im firma dłużej działa i jest to udokumentowane, tym jest pewniejsza. Możemy także sprawdzić, jak dużo fanów na portalach społecznościowych typu Facebook ma dana firma. Na koniec zachęcam do zapoznania się z regulaminem strony i informacjami o polityce prywatności w danej firmie.

Serwis przez nas polecany: Lottoland

Gdy wybierzemy już stronę, którą obdarzymy zaufaniem pozostaje nam tylko rozpoczęcie gry online. Na koniec nie pozostaje nam zatem nic jak zachęcić do skorzystania z naszego systemu EuroJackpot 2.0 i obstawiania poprawnych numerów!

 
EuroJackpot System 2.0

Podziel się!