Jak grać w EuroJackpot? Ile można wygrać? | Najlepszy system lotto Eurojackpot online

Lotto EuroJackpotOgólne zasady gry w EuroJackpot są bardzo proste i postaramy przedstawić Ci je w kilku prostych krokach, które znajdziesz poniżej. Na początku artykułu przedstawimy także kilka innych przydatnych informacji. Postaramy się wszystko wyjaśnić krótko i zwięźle, ale jeśli chcesz przejść od razu do instrukcji wypełniania kuponu zjedź niżej, pomijając wcześniejsze akapity. Polecamy jednak poświęcić kilka minut na przeczytanie całego artykułu, a na pewno wszystko zrozumiesz i będziesz wiedział jak grać w EuroJackpot.

 

Ile można wygrać w EuroJackpot?

Kolektura EuroJackpot słynie z niewyobrażalnie wysokich wygranych. W tej grze zdarzały się wygrane nawet rzędu 90 000 000 euro – czyli około 375 000 000 zł! Gwarantowana pula wygranych I stopnia, w każdym losowaniu to aż 10 mln euro, czyli ponad 40 mln złotych! W kolekturze tej jest aż 12 stopni wygranych.
EuroJackpot technicznie nie jest zwykłą loterią, a grą typu lotto. Oznacza to dodatkowe plusy dla graczy, gdyż jeśli w danym losowaniu nie padną szczęśliwe liczby EuroJackpot to dostępna pula wygranych to pieniądze przeznaczone na tę rozgrywkę, przechodzą na następną, tworzy to tzw. kumulację. Biorąc pod uwagę fakt, że każda kumulacja przyciąga coraz więcej graczy, ze względu na atrakcyjną pulę wygranych, ilość sprzedanych losów wzrasta, co przekłada się na coraz większe wzrosty kumulacji z każdym kolejnym losowaniem. W ten sposób kumulacja często sięga nawet wcześniej wspomnianych 90 mln złotych.
Poniższa tabela przedstawia poszczególne stopnie wygranej. Dokładne kwoty wygranych w poszczególnych losowaniach możecie sprawdzić tutaj.

Tabela wygranych w eurojackpot - eurojackpot-system.pl

Jak grać w EuroJackpot?

 

1. Poproś sprzedawcę o kupon EurojackpotKupon eurojackpot - eurojackpot-systemy.pl

Pojedynczy zakład w tej kolekturze kosztuje 12,50 zł. Uprawnia on do gry o niewyobrażalne wygrane każdego z wyżej wymienionych stopni!

2. Wybierz 5 z 50 liczb i 2 z 10 liczb

Możesz zagrać systemem chybił trafił, ale polecamy skreślić liczby samodzielnie pamiętając o skorzystaniu z naszego systemu!

3. Zachowaj kupon

Kupon z Twoimi zakładami, który otrzymasz po dokonaniu zakładu w kolekturze jest jedynym dowodem udziału w grze oraz podstawą do wypłaty ewentualnej wygranej.

4. Sprawdź swoją wygraną

Po losowaniu sprawdź, czy ile wygranych liczb znajduje się w Twoim zakładzie i ile udało Ci się wygrać. Wyniki sprawdzisz klikając w „Wyniki Eurojackpot” na górze naszej strony! Losowania odbywają się w każdy piątek między godziną 20:00 a 21:00. Możesz je obejrzeć tutaj.

Życzymy powodzenia i wysokich wygranych!

 
EuroJackpot System 2.0

Podziel się!