Jak grać żeby wygrać? Najlepsza strategia EuroJackpot | Najlepszy system lotto Eurojackpot online
EuroJackpot jest jedną z najbardziej popualrnych loterii pieniężnych w Europie. Od wrzesnia 2017 można w nią również grac na terenie Polski. Zasady loterii europejskiej są nieco bardziej skomplikowanego od znanego nam nie od dziś Lotto, ale oferuje za to znacznie wyższe nagrody. Na naszej stronie znajdziesz wszelkie informacje jak grać w EuroJackpot, jak wypełnić kupon i gdzie grać przez internet jak i naziemnie.

EuroJackpot jest grą liczbową założona w 2012 roku. Losowanie ma miejsce co tydzień w piątek wieczorem w Helsinkach (Finlandia). Na dzień dzisiejszy loteria funkcjonuje w 17 krajach europejskich, między innymi w Polsce. Wygrywane sumy sięgają tutaj nawet do 90 milionów euro. Gra oferuję także możliwość puszczania zakładów przez internet. Wystarczy kupić kupon, skreślić 5 numerów z puli od 1 do 50 oraz dodatkowo 2 tzw. euroliczby z puli od 1 do 10. Nagroda główna przysługuje graczowi, który trafi poprawnie wszystkie 7 numerów.

Jak grać żeby wygrać?

Na to pytanie nie da się jednoznacznie odpowiedzieć, gdyż nie ma żadnego sposobu na pewną wygraną. Jest natomiast wiele strategii, które znacznie zwiększa nasze szanse. Bo do gry trzeba podchodzić przede wszystkim z głową i z określoną strategią, to prawdziwie zwiększa nasze szanse na wygraną. Wszystkie znane nam metody opisaliśmy w naszym poradniku. Polecamy się z nim zaznajomić, jeśli chcecie zacząć odnosić profity z gry w EuroJackpot. Skupmy się też na tym, że wygrana jest przeciwieństwem przegranej. A tej z kolei możemy uniknąć na wiele sposobów.  Przede wszystkim nie przegrywajmy pieniędzy niż nas na to stać. Łatwo powiedzieć, prawda? Ale jak to zrobić? Jak grać w EuroJackpot za tyle na ile nas stać? Po prostu określmy sobie z góry kapitał, jaki możemy przeznaczyć na grę w danym okresie (np. miesięcznie). Kapitał ten powinien być kwotą, której utrata nas nie zaboli. Teraz należy tylko trzymać się obranej drogi. Dodatkowo odpowiadając na nasze tytułowe pytanie – jak grac żeby wygrać – na pewno nie chybił trafił. Grajcie systemami, nie losowymi liczbami zaproponowanymi wam przez samą kolekturę. W tym drzemie prawdziwy potencjał, a wiem o czym mówię.

 
EuroJackpot System 2.0

Podziel się!