Jak wygrać w EuroJackpot? Porady ekspertów | Najlepszy system lotto Eurojackpot online
Jak wygrać w EuroJackpotChyba każdy gracz lotto i innych totalizatorów sportowych chciałby trafić główną wygraną. Dlatego wielu z Was nurtuje pytanie – jak wygrać w EuroJackpot? Pewnie nie zadziwi Was, że nie znajdziecie tutaj pewnej metody, bo nawet jeśli by taka istniała to któż chciałby się nią za darmo podzielić? No właśnie, ale czy nie da się choć trochę podejść do gry w EuroJackpot z głową i zwiększyć swoje szanse na wygraną? Poznaj kilka prostych porad i ciekawostek z całego świata, które z pewnością Cię do tego zbliżą.

Poniższe metody są stosowane nie tylko przez graczy EuroJacpot, ale też innych kolektur na całym świecie. Wbrew pozorom przeróżne loterie, mają jednak ze sobą wiele wspólnego, a ważnym czynnikiem jest samo podejście gracza. Porady te są z resztą jednym z czynników, których użyliśmy do stworzenia naszego systemu EuroJackpot, który większość z Was sobie chwali.

 

Porady ekspertów od Lotto

Słyszeliście o niejakim Richardzie Lustig’u? Ten Pan, mieszkający na Florydzie trafił główną wygraną w tamtejszej loterii podobnej do Lotto aż 7 razy! Richard sporą część swojego życia poświęcił na analizowanie loterii losowych i znalezienie sposobu na wygraną, a o wynikach jego badań możecie poczytać w jego książce. Publikacja ta nosi tytuł „Learn How to Increase Your Chances of Winning the Lottery” („Dowiedz się jak zwiększyć swoje szanse wygrania na loterii”) – polecamy tę lekturę każdemu graczowi EuroJackpot! Sam przeczytałem ją kilka razy i wiele z niej wyniosłem. Książka nie znalazła jeszcze niestety polskiego tłumaczenia, ale jest ona ogólnodostępna w wersji angielskiej, wszystkie przydatne informacje w niej zawarte postaraliśmy się też ująć w naszym poradniku „EuroJackpot System 2.0„. Warto zwrócić uwagę na tytuł jego dzieła – autor nie obiecuje tutaj magicznego sposobu, który powie nam jak wygrać w EuroJackpot główną nagrodę, a jedynie podpowiada co robić, aby zwiększyć na to szanse.

 

Jak zwiększyć swoje szanse na wygraną w EuroJackpot?

Losowanie EuroJackpot

Przedstawimy Ci kilka porad od ekspertów, których zaczerpnąłem siedząc kilka ładnych lat w świecie loterii losowych:

  • Ustal sobie budżet – Lustig podkreśla, aby do losowań podchodzić przygotowanym i z głową. Zaleca, aby ustalać sobie z góry budżet, jaki jesteśmy w stanie przeznaczyć w dłuższym okresie czasu na zakłady w danej loterii. Należy ustalać też wcześniej w jakie dni będziemy grać i do tego się stosować. W przypadku EuroJackpot sprawa może wydawać się o tyle prosta, że większość z Was będzie grała co tydzień.
  • Nie stosuj dywersyfikacji – po prostu pozostań wierny jednej loterii. Przykładowo jeśli jesteś tu, bo chcesz wiedzieć jak wygrać w EuroJackpot to pozostań przy tej jednej kolekturze, mając nad tym większą kontrolę.
  • Nie graj chybił trafił, a systemowo –  Lustig przestrzega aby nie grać chybił trafił, tylko swoimi liczbami. Radzimy wybrać najlepszy wg Was system, według niego obstawiać zakłady i trzymać się tego przez dłuższy czas.

 

Jakie są szanse na wygraną w EuroJackpot?

Czy mam szanse na główną wygraną w EuroJackpot? Sporo osób czytających ten artykuł pewnie stawia sobie takie pytanie. Ja jestem tutaj by wam powiedzieć, że tak – jest to możliwe. Wygrane pierwszego stopnia padają w całej Europie, dlaczego Tobie miało by się to nie udać? Jeśli grasz z głową, grasz systemami to dodatkowo zwiększasz na to swoje szanse, więc tak – jak najbardziej masz na to szanse. Powyżej przedstawiliśmy Wam po krótce kilka najprostszych elementów, na które warto zwrócić uwagę. Po więcej takich technik odsyłamy do książki pana Lustiga, a skróconą wersje tego wszystkiego, razem z poradami jak użyć tych wszystkich strategii w EuroJackpot zawarliśmy w naszym poradniku. Warto także wspomnieć o znanej wśród świata loterii losowych amerykance – niejakiej Cynthii Stafford. Kobieta ta wygrała aż 112 milionów dolarów w dość niecodzienny sposób. Praktykowała dość specyficzną technikę, która w jej przypadku się sprawdziła. Była ona fanką książek doktora Murphy’ego, który pisał o wpływie podświadomości na nasze życie i spełnianie naszych marzeń. Być może Cynthia Stafford - wielka wygrana słyszeliście o jego książce „Potęga podświadomości”, która w Polsce stała się bestsellerem. Kobieta wierzyła, że wiara i wizualizowanie wygranej pomoże jej wygrać i rzeczywiście tak się stało. Możecie sprawdzić wywiady z Cynthią na Youtube. Mówi tam o tym, jak codziennie wizualizowała czek na dokładnie 112 milionów dolarów. Tak, to dokładnie tyle ile udało się jej to wygrać. Czy był to przypadek, czy faktycznie siła jej wiary? Tego nie wiemy, ale z pewnością takie techniki jej nie zaszkodziły.

 

Jak wygrać w EuroJackpot? Podsumowanie

Podsumowując czy jest więc jakaś złota metoda, która zagwarantuje nam od razu wielkie wygrane? Nie, takiej z pewnością nie ma, na pewno byśmy ją już znaleźli. Możemy za to skutecznie zwiększyć swoje szanse na wygraną stosując porady ekspertów odnośnie gier losowych. Dla graczy EuroJackpot oczywiście polecamy nasz wcześniej wspomniany poradnik, w którym zebraliśmy w całość wiele takich porad z całego świata (jak np. książka Richarda Lustiga) tworząc system EuroJackpot. Cieszymy się, że ten sposób każdego tygodnia przynosi Wam wiele wygranych, dlatego właśnie tworzymy tego bloga. Dla graczy, którzy podchodzą na poważnie do tej kolektury polecamy oczywiście też czytanie różnego typu literatury, która łączy się z loteriami losowymi i samodzielnego przekładania tego na EuroJackpot. Pamiętajcie – na pewno nie zmniejszy to Waszych szans.

 
EuroJackpot System 2.0

Podziel się!