Uzależnienie od EuroJackpot - nałogowa gra | Najlepszy system lotto Eurojackpot online
Uzależnienie od EuroJackpot - nałogowe granie w LottoTotalizatory sportowe takie jak Lotto czy EuroJackpot zarabiają rocznie wielkie sumy rzędu miliardów euro. W ostatnich latach zyskują one rekordowe popularności a ludzie popadają w uzależnienie od EuroJackpotu. Dlaczego tak chętnie bierzemy udział w Lotto?

Każdy chciałby stać się momentalnie bogaty. Liczymy, że gra w lotto EuroJackpot to szansa na wielką wygraną i szybką drogę do milionów, spełnienie marzeń. Dorośli wierzą w lotto EuroJackpot niczym dzieci w św. Mikołaja. Każdy z nas słyszał niejedną historię, o kimś kto wygrał niewyobrażalne dla nas sumy. Daje nam to wiarę w to, że to my możemy być następni.

Kto najczęściej gra w EuroJackpot?

Zdecydowaną większością są tutaj mężczyźni. Nie ma co ukrywać, że to ta płeć ma większe skłonności do hazardu, a tak właśnie traktują lotto EuroJackpot. Poza tym, większość stanowią ludzie starsi, którzy są przezwyczajeni od długich lat do wypełniania kuponów.

Czy gracze mają zaślepiony rozsądek?

Tak naprawdę, gdyby gracze myśleli racjonalnie to poszerzyli by swoją wiedzę na temat szansy zwycięstwa czy też gry systemowej. Grając klasycznym sposobem, jak np. chybił-trafił pomniejszamy jeszcze bardziej swoje szanse na zwycięstwo, sprowadzając je tak naprawdę do minimalnych.

Czy gracze znają swoje szanse na zwycięstwo w EuroJackpot?

Niestety raczej nie. Każdego ciekawego tych liczb zachęcamy do zapoznania się z linkiem w poprzednim akapicie. Warto poświęcając na coś własne pieniądze, wiedząc w co tak naprawdę się pakujemy. Niestety każdy liczy, że wygrana trafi się akurat jemu. Marzymy o nowym życiu, luksusowym mieszkaniu, wakacjach czy samochodzie. To wszystko zaślepia nasze logiczne myślenie.

Czy moglibyśmy zaoszczędzić, gdybyśmy nie grali?

Oczywiście że tak, bardzo wiele osób wydaje tygodniowo kilkadziesiąt złotych. W skali rocznej moglibyśmy za to pojechać np. na luksusowe wakacje. Wydajesz tygodniowo 50 zł na lotto EuroJackpot? Mógłbyś zaoszczędzić rocznie nawet 2,5 tys. Całkiem nieźle, prawda? Uzależnienie od EuroJackpot jest drogim nałogiem.

EuroJackpot uzależnia?

Zdecydowanie tak. Bardzo ciężko zaprzestać gry w lotto EuroJackpot. Kolektury sportowe to nie tylko codzienny rytuał kupowania losu czy oczekiwania na wyniki losowania. Wiąże się to z dużymi emocjami. Temu wszystkiemu towarzyszy adrenalina, nadzieja, wielkie marzenia. Czekamy na tę wielką szansę w naszym życiu, takie emocje z pewnością uzależniają. Łatwo popaść w uzależnienie od EuroJackpot. Najłatwiej popadają w nie gracze systemowi, którym już z początko łatwo przychodzą wygrane. Przestają oni myśleć logicznie i grają coraz więcej, gdy wiedzą jak łatwo jest zwyciężać. Uzależnia to jak gry hazardowe, np. ruletka.

A co, jeśli często trafia nam się wygrana w EuroJackpot?

Tak, zdarzyło nam się to pytanie. Zadało je małzeństwo, grali systemowo. Trafili oni wysoką wygraną, jednak nie skończyli na tym swojej historii z lotto EuroJackpot. W takiej sytuacji często jest porzucić grę trudniej, niż się to wydaje. Uzależnienie od EuroJackpot jest często wynikiem wygranych. Pojawia się wiele osób, które do tej pory nie miało do czynienia z dużymi pieniędzmi i nie umią nimi zagospodarować, nie potrafią inwestować, więc grają dalej. A pieniądze odchodzą równie łatwo, jak przyszły. Przez takie historie rozpadają się małzeństwa i rodziny.

 
Zobacz na czym polega System 2.0!

 
EuroJackpot System 2.0

Podziel się!