Polak stał się milionerem - wygrał w Irlandzkiej loterii | Najlepszy system lotto Eurojackpot online
Polak wygrał milion

Mężczyzna puścił kupon w sklepie, którym zarządza.

Polak w Irlandii został milionerem za pośrednictwem tamtejszej loterii narodowej. Mieszkający w tamtym kraju od 12 lat gdańszczanin wygrał 250 tys. euro, co daje ponad milion złotych – informuje „The Irish Sun”.

Szczęśliwiec z naszego kraju pracuje jako menadżer supermarketu, znanej tam sieci SuperValu w mieście Cavan. Wraz z początkiem nowego roku uśmiechęło się do niego szczęście dzięki wzięciu udziału w tamtejszej tzw. Loterii Narodowej. Skreślony przez niego los przyniósł mu drugą z rzędu co do wielkości wygraną – tzw. MillioNaire Raffle. Wygrana ta wynosiła 250 tysięcy euro, czyli nieco ponad milion złotych. Jak widać polacy za granicą zostają milionerami na bardzo różne sposoby. Jak możecie przeczytać w „The Irish Sun” polak wykupił zwycięski los w sklepie, którym sam zarządza.

O wygranej dowiedział się od właściciela sklepu SuperValu.
– Właściciel SuperValu przekazał mi, że Loteria Narodowa skontaktowała się z siecią naszych sklepów aby powiadomić, że sprzedaliśmy los, który trafił drugą nagrodę w świątecznej loterii Millionaire Raffle – relacjonuje gdańszczanin Piotr K.

Dowiedz się jak działa System 2.0

Sprawdził więc swój los przez internet, czego efekt go zszokował – zobaczył, że to właśnie on wygrał aż 250 tys euro. Jak sam mówi, nadal nie wie na co wyda wygrane pieniądze. Twierdzi jednak, że ten rok zaczął się fantastycznie zarówno dla niego samego jak i dla jego rodziny.

 

 
EuroJackpot System 2.0

Podziel się!