Padła rekordowa wygrana w polskim Eurojackpocie | Najlepszy system lotto Eurojackpot online

Rekordowa wygrana w EuroJackpot Polska - eurojackpot-systemy.pl

Niedawno miały miejsce dwa bardzo emocjonujące losowania kolektury EuroJackpot. Pierwsze z nich miało miejsce 24 listopada, drugie 1 grudnia. W poniższym artykule znajdziecie wyniki obydwu z nich. To listopadowe wniosło do historii polskiego EuroJackpot nowy rekord wygranej. Do kogo trafiły te pieniądze na niedługo przed Świętami Bożego Narodzenia? Zaraz wszystkiego się dowiecie.

 

Nie zapomnij sprawdzić swojego kuponu EuroJackpot!

Jeśli grasz w EuroJackpot, ale zdarzało Ci się zapomnić sprawdzić, czy wygrałeś, zachęcamy do klikania w „Wyniki EuroJackpot”, na górze naszej strony. Zostaniesz przeniesiony na stronę lotto, z wyszczególnieniem wyników ostatnich losowań. Najeżdżając myszką na dane losowanie, możesz też sprawdzić wysokość wygranych poszczególnego stopnia. Funkcja ta jest przydatna także wtedy, kiedy chcecie sprawdzić wyniki z archiwalnych losowań, na dowolną datę wstecz.

Rekordowe wygrane w EuroJackpot Polska

24 listopada miało miejsce bardzo szczęśliwe losowanie. Numery 11, 116, 18, 22, 43 oraz Euronumery: 7 i 8 przyniosły zwycięzcy nagrody I stopnia, kwotę aż 43 milionów złotych! EuroJackpot to jednak nie tylko wygrane I stopnia, rekord padł ostatnio także w nagrodzie II stopnia. Ostatnie czasy przynoszą coraz ciekawsze zwycięstwa w naszym kraju. 24 listopada tego roku, rekord padł także w Radomsku. Tamtejszy gracz trafił 5 liczb i 1 Euronumer, zgarniając tym nagrode II stopnia, która była ponad dwa razy wyższa. Wyniosła ona ponad 5,8 mln zł! A zatem jest to kolejne przebicie rekordu! Jeśli marzycie o tym, by przebić rekord Polski jeszcze w tym roku, zachęcamy do jak najszybszego skorzystania z naszego systemu EuroJackpot. Chyba najwyższa pora zagrać o wszystko!

 
EuroJackpot System 2.0

Podziel się!