Rekordowa Polska wygrana w EuroJackpot | Najlepszy system lotto Eurojackpot online
EuroJackpot - rekordowa wygranaJak dobrze wiecie Wasza ulubiona loteria słynie z wielkich wygranych – i taka właśnie padła w Radomsku! Tak, to tam właśnie padła rekordowa Polska wygrana w EuroJackpot. Rekord ten padł w piątkowym losowaniu, dnia 24 listopada 2017 roku. Do szczęśliwca, który wytypował swoje szczęśliwe liczby trafiło ponad 5 milionów złotych.

Jest to najwyższa wygrana w lotto EuroJackpot jaka została do tej pory odnotowana w naszym kraju. W prawdzie loteria europejska gości w naszym kraju od stosunkowo niedawna – bo zaledwie od 2 miesięcy a już padają takie kwoty. Do szczęśliwego mieszkańca Radomska trafiło ponad 5,8 miliona złotych. Skorzystał tutaj także na korzystnym kursie wymiany złotego na euro. Szczęśliwy kupon został skreślony w lokalnej kolekturze przy ul. Piastowskiej 28. Mimo, że EuroJackpot gości w naszym kraju od tak niedawna to już druga wygrana II stopnia, jaką trafiliśmy. Pierwsza z nich miała miejsce już 29 września w podkarpackim Łańcucie. Do szczęśliwego gracza trafiło wtedy przeszło 2,5 miliona złotych.Szczęśliwe liczby z dnia 24 listopada, które zostały wylosowane w grze EuroJackpot to: 11, 16, 18, 22, 43 oraz euronumery: 7,8.
Cieszy nas także, że dostajemy w mailach wiadomości o waszych wygranych, które zawdzięczacie grze systemowej. Cieszymy się, że System 2.0 przynosi Wam już korzyści. Może nie są to jeszcze tak spektakularne wygrane jak te, wspomniane w powyższym artykule, ale liczymy na to, że któregoś dnia nasz system EuroJackpot, który wam oferujemy przyniesie Wam wygraną tego pokroju!

 
EuroJackpot System 2.0

Podziel się!