System EuroJackpot i gra systemowa Lotto - jak grać? | Najlepszy system lotto Eurojackpot online

System EuroJackpot - eurojackpot-system.plNowym osobom często ciężko się połapać w terminologii gry systemowej. Często słyszymy pojęcia taka jak system EuroJackpot czy też gra systemowa, ale co one tak naprawdę oznaczają? Sformułowania te dotyczą sposobów obstawiania gier losowych, takich jak wcześniej wspomniane EuroJackpot czy też Lotto, zwiększając tym samym szanse na wygraną. W poniższym artykule przybliżymy Ci nieco kilka pojęć, tak abyś czuł się pewniej  w świecie zaawansowanych graczy oraz wiedział, jaka strategia będzie dla Ciebie najlepsza, a która jest całkowitym mitem.

Systemy EuroJackpot

W Internecie można znaleźć wiele serwisów, stworzonych przez pseudo-znawców loterii, oferujących system lotto, który gwarantuje nam wysokie wygrane. W rzeczywistości jednak żaden system nie jest nam w stanie tego zagwarantować. Niektóre mocno zwiększają nasze szanse na wygraną, ale pamiętajcie, że w loterii nigdy nic nie jest pewne. Przedstawię Wam kilka popularnych systemów EuroJackpot (tak, to autentyki), które znalazłem w sieci, a ich skuteczność jest raczej wątpliwa:

  • Skreślanie na kuponie loterii numerów, które tworzą pewien określony wzór graficzny jak np. serce, koperta czy kółko.
  • Skreślanie dat ważnych, które przedstawiają ważne wydarzenia w życiu gracza – tak, zapewne wiele z Was tak robi, nie wiedząc że tworzycie w ten sposób swój własny system.
  • Skreślanie numerów, określanych tzw. „ciepłymi liczbami”, czyli takimi, które najczęściej padały w losowaniach Lotto z wybranego przedziału czasowego.

Niestety wiele osób wierzy w tego typu systemy, jak wspomniałem sami pewnie typowaliście kiedyś daty wierząc, że przyniosą wam one szczęście. Obstawianie tego typu loterii nie zależy jednak od szczęścia i należy o tym pamiętać. Prawdziwe, skuteczne systemy są nieco bardziej skomplikowane, oparte o matematyczne algorytmy wzory mogą nam ułatwić wygraną, ale nie takie wymysły. Warto wziąć sobie do głowy porady ekspertów, które z pewnością zwiększą Waszą skuteczność bardziej niż wyżej wspomniane systemy.

Chybił trafił

Wiele osób, które nie mają pomysłu na skreślenie liczb EuroJackpot często wybiera sposób gry zwany „chybił trafił”. W tym przypadku wytypowane numery pozostawiamy losowi i algorytmom kolektury – system tutaj automatycznie skreśla wybrane liczby. Ciężko określić wady i zalety takiego sposobu gry w lotto. Szanse tutaj są na pewno niższe, niż grając jakimś zaawansowanym, matematycznie sformułowanym systemem. Ale nadal wybrałbym taki sposób, nad np. obstawianie dat, w których swoje szanse ograniczamy wybierając numery tylko z przedziału 1-31.

 

Podsumowując – chcąc naprawdę zwiększyć swoje szanse w grach losowych polecamy wyszukanie naprawdę sprawdzonej metody, która przyniesie Wam prawdziwe zyski. System EuroJackpot to nie jest skreślanie jakiejś skarpety czy serduszka na kuponie, prawdziwa gra systemowa to skreślanie liczb według skomplikowanego algorytmu, przygotowanego przez specjalistów od matematyki z uwzględnieniem aspektów psychologicznych. Polecamy stosowanie sprawdzonego systemu 2.0. Nie dajcie się oszukać i nie grajcie podejrzanymi systemami. Podejdźcie do gry z głową, jeśli chcecie z totolotka wynieść coś więcej niż tylko odrobina rozrywki i adrenaliny.

 

 
EuroJackpot System 2.0

Podziel się!