Systemy Lotto - konkurencja dla EuroJackpot System 2.0? | Najlepszy system lotto Eurojackpot online

Logo LottoLotto jest nadal najpopularniejszym totalizatorem sportowym w naszym kraju. Chyba nikogo nie dziwi, że i tam wielu graczy stosuję gre systemową. Sami z resztą przed wprowadzeniem gry EuroJackpot do naszego kraju testowaliśmy różne systemy Lotto. Godnym zastanowienia tematem jest to, która loteria będzie lepsza do gry systemowej. W Polsce bowiem większość graczy skupia się na tych dwóch grach, a mało kto gra online np. w EuroMillions czy PowerBall. Skupiamy się na loteriach, które są u nas dostępne także w punktach naziemnych. Przybliżymy wam tematykę systemów Lotto i postaramy się krótko zestawić ich zalety z zaletami systemów EuroJackpot.

 

System Mini Lotto

W Lotto gra systemowa skupia się najczęściej wokół gry Mini Lotto oraz głównego losowania tego totalizatora, znanej w Polsce jako „Duży Lotek”. Ten rodzaj gry jest skutecznym sposobem zwiększenia prawdopodobieństwa na wygraną. Można go używać zarówno w kolekturach naziemnych jak i grając w Lotka przez internet. Gra systemami skutecznie tutaj zwiększa szanse na wygraną, ale nie mowa tutaj oczywiście o systemach typu „skreśl kopertę na kuponie”. Grając systemowo w jakąkolwiek grę, należy pamiętać że skuteczny system to taki, który po głębszym zapoznaniu się, już na samą logikę podnosi w naszym mniemaniu szanse na wygraną. Bo zastanówmy się, jak szanse ma zwiększyć skreślenie jakiegoś kształtu na kuponie Lotto? Nie ma to żadnego sensu. Wracając jednak do gry systemowej w Lotto należy zwrócić uwagę, na ilość stopni wygranych. Mamy tutaj do wyboru tylko tzw. trójkę, czwórkę, piątkę i szóstkę – 4 stopnie wygranych. Daje to dość małe zróżnicowanie wygranych a co za tym idzie mniejsze szanse na profit.

System EuroJackpot 2.0

EuroJackpot System 2.0Dlaczego my wybieramy grę systemową w EuroJackpot a Lotto odpuściliśmy? Po pierwsze system ten jest bardziej dopracowany. Jak już wspomnieliśmy systemy Lotto ograniczają trochę nasze pole działania. Jest tam mało stopni wygranych, mało liczb do losowania, nie ma dodatkowych euronumerów, przez co gra jest „prostsza”, a to nie do końca wpływa korzystanie na układanie działającego systemu. W EuroJackpot mamy aż 12 stopni wygranych, dające naprawdę spory profit. Większość osób grających systemowo, z głową nie liczy tutaj na główną wygraną (która z resztą i tak w przypadku EuroJackpot jest zwykle wiele wyższa), liczą one natomiast na systematyczny zarobek. A od kiedy stosujemy nasz system 2.0 to skutecznie go uzyskujemy. Wygrane niższych stopni dają zysk na wiele kuponów do przodu, bardzo często tutaj padają wygrane w okolicach 100 zł, za które możesz obstawić online kolejne 10 kuponów i masz zysk. Nie wspominając tu o wyższych wygranych, które też padają. Dla przykładu jeden z użytkowników naszego systemu ostatnio trafił wygraną IV stopnia, co dało mu 23 000 zł, minus podatek oczywiście, ale to wciąż  nieźle prawda? Czy ktoś z Was trafił kiedyś tyle w Lotto? Pewnie nie, a no właśnie.

 

Czym jest System 2.0?

 

System EuroJackpot vs. system Lotto

Reasumując obie te loterie nadają się do gry systemowej i obie polecamy bardziej od tradycyjnego chybił-trafił czy skreślania jakichś dat, które stosuje większość graczy. Gdybyśmy jednak mieli wybrać jedną z tych loterii to z pewnością skupilibyśmy się na EuroJackpocie. Mamy już spore doświadczenie w grach systemowych, działamy nieprzerwanie od 2014 roku i zaufajcie nam, wiemy co tu się bardziej opłaca. Z resztą opinie i wygrane osób korzystających z naszego systemu, wiadomości jakie od Was dostajemy mówią same za siebie.

 
EuroJackpot System 2.0

Podziel się!