Wielka wygrana w Polskim EuroJackpocie | Najlepszy system lotto Eurojackpot online

Jak wygrać w EurojackpotW najbliższym losowaniu do wygrania mamy wielką kumulację – aż 375 milionów złotych, czyli rekordowa pula EuroJackpot. Ale cofnijmy się 2 tygodnie w przeszłość polskiej historii tej loterii, kiedy to mieszkaniec Kątów Wrocławskich trafił też całkiem pokaźną sumę.

Do kolejnego mieszkańca naszego kraju popłynęła niebanalna kwota 1,5 miliona złotych za sprawą wygranej w EuroJackpocie – rosnącej w popularność grze losowej w Polsce. Osoba, do której uśmiechnęło się szczęście wytypowała poprawnie wygraną 3 stopnia w kolekturze w Kątach Wrocławskich. Całkiem pokaźna suma jak na trzeci względem wysokości możliwy stopień, prawda? A pula na wygrane pierwszego stopnia wciąż wzrasta. Nie zapominajmy, że na chwilę obecną w najbliższym losowaniu – 2 lutego 2018 r. mamy do wygrania maksymalną wygraną, czyli aż 375 milionów złotych. Wiele osób zastanawia się pewnie jak wygrać taką kwotę? Jaki jest najlepszy sposób, strategia, system do EuroJackpot? Przypominamy, że na dzień dzisiejszy najbardziej skuteczną strategią jest stosowanie systemu 2.0 – pewnie nie przyniesie Wam głównej wygranej, ale czemu by nie skorzystać z możliwości zwiększenia swoich szans.

 

Poniżej przedstawiamy tabelę wygranych w Polsce w wyżej wspomnianym, szczęśliwym losowaniu:

wygrane w polskim eurojackpot

Należy tutaj także nadmienić, że osoby które zagrały w Polsce wygrywają znacznie wyższe kwoty niż w pozostałych krajach biorących udział w loterii. Ma na to wpływ nadwyżka z korzystnej wymiany kursowej euro na złotówki. Jest to kolejny duży plus dla tej loterii dla mieszkańców naszego kraju. Życzymy i Wam, aby do Was się takie szczęście uśmiechnęło!

 
EuroJackpot System 2.0

Podziel się!