Zasady EuroJackpot | Najlepszy system lotto Eurojackpot online
Zasady EuroJackpot nie są skomplikowane, jednak zawsze warto poświęcić kilka minut na zapoznanie się z regułami gry przed przystąpieniem do obstawiania kuponów. W poniższym artykule zamieściliśmy kilka najważniejszych informacji, z którymi każdy, kto gra w lotto EuroJackpot powinien się zapoznać.

 

Jak grać w EuroJackpot?

Zasady EuroJackpotLotto EuroJackpot nie różni się wiele od innych gier losowych, typu EuroMillions czy Lotto. Od tej drugiej, która jest pewnie najlepiej znana wśród polskich graczy, sama forma obstawiania różni się jedynie tym, że oprócz podstawowych pięciu numerów dodatkowo obstawiamy dwie tzw. euroliczby. Celem jest trafienie jak największej liczby z wylosowanych numerów w najbliższym losowaniu. Główna pula wygranych rozkłada się na 12 stopni, dzięki czemu Twoje szanse są wyższe. Wygrana zależy oczywiście od tego, który stopień trafiłeś. Na najniższy wystarczą tylko 3 trafione numery EuroJackpot, zaś żeby zgarnąć nagrodę główną trzeba oczywiście trafić wszystkie 5 liczb i 2 euroliczby. Poszczególne stopnie wygranych i to, jak grać w EuroJackpot krok po kroku opisaliśmy we wcześniejszym artykule. Większość z graczy wypracowuje nieświadomie swoją strategię obstawiania numerów lub nawet system EuroJackpot, który według niego zwiększa jego szanse na wygraną. Na pewno zwiększa je w umyśle gracza. Jeśli nie znasz się zbyt dobrze na obstawianiu systemowym, sugerujemy skorzystanie z jakiegoś sprawdzonego systemu, możesz np. zastosować nasz „EuroJackpot System 2.0„, oczywiście do niczego nie namawiamy. Dla przykładu jednak, sporo osób wybierając numery lotto sugeruje się ważnymi dla siebie datami, ograniczając tym samym pulę liczb z 50 do 31. Grając w ten sposób ograniczasz swoją szansę na wygraną.

 

Nagrody EuroJackpot

Zasady EuroJackpot gwarantują jedne z najwyższych wygranych pośród europejskich totalizatorów sportowych. Wyższe wygrane padają jedynie w EuroMillions. Krótkie porównanie tych loterii znajdziesz tutaj. Minimalna pula wygranej w EuroJackpot wynosi aż 10 milionów Euro (czyli około 41 mln złotych). W przypadku nie wyołonienia głównej wygranej, pula przechodzi do kolejnych coraz wyższych kumulacji. Tak więc biorąc pod uwagę aspekt techniczny to EuroJackpot z zasady nie jest loterią, a lotto. Wraz z większą pulą wygranych, EuroJackpot przyciąga coraz więcej klientów, sprzedaje więcej kuponów co w efekcie z reguły powiększa całkowitą pulę wygranych o coraz większe sumy. W ten sposób kumulacja może dojść aż do maksimum – 90 milionów euro. W przeciwieństwie do EuroMillions, EuroJackpot został zaprojektowany tak, by szybciej i częściej przynosić zwycięzców pierwszego stopnia!

 

Zasady EuroJackpot – wymagania wobec gracza

Aby uczestniczyć w lotto EuroJackpot musisz spełniać kilka zasad, warto abyś się z nimi zapoznał.

  • Każdy gracz lotto Eurojackpot powinien mieć ukończone 18 lat – przynajmniej w Polsce, wiek jest ten bowiem zależnie od prawa obowiązującego w kraju, w którym obstawiamy kupon.
  • Zawsze tylko jedna osoba może być właścicielem kuponu. Często bywa to kwestią sporną, gdyż według prawa kupon nie należy do osoby, która go zakupiła, a do tej która jest w jego posiadaniu. Problem ten znika w przypadku gry w EuroJackpot online, gdzie zazwyczaj kupon przypisany jest do konta gracza, który go obstawił.
  • Należną nagrodę możemy odebrać tylko w kraju, w którym zakupiliśmy dany kupon.
  • Losowanie EuroJackpot odbywa się co tydzień, w piątek o godzinie 20:00 czasu polskiego. Losowanie ma miejsce w Helsinkach (Finlandia). Grając przez internet mamy możliwość zakupu kuponu do godziny 20:00.
  • Grając w EuroJackpot przez internet, pieniądze należne za wygraną zostaną Ci przelane automatycznie na konto gracza. Nie musisz się samemu ubiegać o nagrodę. Po przelaniu na konto gracza, Ty decydujesz kiedy i na jakie konto chcesz przelać środki pochodzące z wygranej.

 

 
EuroJackpot System 2.0

Podziel się!